Aj najlacnejšia dovolenka môže splniť vaše očakávania

Tipov na exotické dovolenky, ktoré sú síce nezabudnuteľným zážitkom, ale stojí poriadny ranec peňazí, sme vám v poslednom čase prihrali pomerne dosť. Ale zabudli sme na tých, ktorí si tento rok dovolenku za niekoľko desiatok tisíc nemôžu dovoliť, alebo len v práci nedostanú toľko voľna, aby mohli výpravu za exotikou absolvovať. A práve pre tých je určený dnešný článok, v ktorom sa zameriame na zľavy na pobyty. A keď zľavy, tak poriadne!

Víkendové pobyty a romantické zájazdy za zlomok ceny

Predstava o ideálnej dovolenke je individuálna a nikde nie je napísané, že víkendový pobyt nemôže vydať za plnohodnotný zájazd na druhý koniec sveta. Naopak môže a pokiaľ si vyberiete vhodnú lokalitu, užijete si veľa zábavy či relaxácie. Ako by sa vám páčilo stráviť víkend plný relaxačných kúpeľov, masáží a saunovania? Alebo snáď preferujete pokojné rozjímanie pri poháriku vína v prostredí malebných juhomoravských mechúrikov? Možno by nebolo od veci vyraziť do Legolandu alebo do Paríža, ktorý prekypuje romantickou atmosférou. Nech už sú vaše priania akékoľvek, môžete si ich splniť za pár drobných. Stačí navštíviť portál, ktorý ponúka pestré spektrum zľavnených pobytov.

Nové lacné zájazdy každý deň

Romantické wellness pobyty, niekoľkodňové poznávacie zájazdy po Európe či víkendy na horách sú zľavnené o desiatky percent a väčšinou dokonca o viac ako polovicu pôvodnej ceny. Jediné, čo musíte urobiť, je zakúpiť voucher a vyraziť na báječnú dovolenku. Všetky zájazdy sú rozdelené do jednotlivých kategórií a každý deň pribúdajú nové neodolateľné ponuky. Ak si nevyberiete dnes, nezúfajte a vytrvajte. A ak nechcete strácať čas, nechajte si posielať na e-mail upozornenie o novo pridaných položkách – budete o nich vedieť ako prvá a žiadna vám neutečie. Vďaka slevovým akciam si tento rok zažijete leto ako nikdy predtým!

Publikované: 05. 03. 2022

Kategória: Praktické tipy

Autor: Ivana Léblová